Porażka w sparingu

LKS Bulowice nieznacznie przegrał w starciu liderów swoich rozgrywek. Olimpia Chocznia potwierdziła, że bez powodu zajmuje pierwsze miejsce w Wadowickiej B-Klasie i końcowo zwyciężyła 2-1. Sparingowe starcie rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Oświęcimiu stało na wysokim poziomie jak na mecz kontrolny. Początkowo to rywale stwarzali więcej szans bramkowych ale nie potrafili umieścić piłki w bramce Bulowic, nie wykorzystując nawet rzutu karnego. Wynik meczu ostatecznie otworzyła Olimpia, a w drugiej połowie spotkania Rafał Rusek doprowadził do remisu trafiając z 11 metra. Pod koniec sparingu piłkarze Choczni wykorzystali błąd obrony i z bliska strzelili zwycięską bramkę. Patrząc na braki kadrowe Bulowic w tym spotkaniu, wynik należy zapisać na plus. Za tydzień zagramy z Sokołem Hecznarowice.

LKS Bulowice - Olimpia Chocznia 1-2   Rafał Rusek

LKS Bulowice: Dariusz Wysmołek - Mateusz Surma, Piotr Sobala, Mateusz Nalborczyk, Łukasz Matusiak, Rafał Rusek, Mateusz Handy, Miłosz Kołaczek, Rafał Michalak, Patryk Waligórski, Sebastian Handy oraz Grzegorz Wysogląd