Remis w pierwszym sparingu

Seniorzy zremisowali w pierwszym meczu kontrolnym z drużyną Znicza Sułkowice-Bolęcina. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szczyrku padł wynik 1-1, który w pełni odzwierciedla przebieg spotkania. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej to rywale jako pierwsi trafili do bramki po wykorzystanym rzucie karnym. Na odpowiedź ze strony podopiecznych trenera Piotra Sobali nie było trzeba długo czekać. Chwilę później po składnej akcji bramkę, która dała remis strzelił Rafał Michalak. W barwach Bulowic wystąpił Kamil Jodłowski, który będzie nas reprezentował od rundy wiosennej. W sparingu zabrakło najlepszego strzelca - Rafała Ruska oraz pomocnika Mateusza Handego. Do treningów po przerwie zimowej nie wrócili natomiast Maciej Matejko, Łukasz Kruk oraz Kacper Własiński.

LKS Bulowice - Znicz Sułkowice-Bolęcina 1-1  R.Michalak

LKS Bulowice: Rafał Hrapkowicz - Tomasz Lechowicz, Piotr Sobala, Mateusz Surma, Krzysztof Mrzygłód, Łukasz Matusiak, Jakub Piecha, Patryk Waligórski, Kamil Jodłowski, Sebastian Handy, Rafał Michalak oraz Miłosz Kołaczek, Mateusz Nalborczyk, Grzegorz Wysogląd, Dariusz Wysmołek