Rotuz lepszy w Czechowicach

Zamiast z Sokołem Hecznarowice nasi seniorzy mierzyli się dzisiaj w Czechowicach-Dziedzicach z szóstą drużyną Śląskiej A-Klasy. UKS Rotuz Bronów wypunktował drużynę Piotra Sobali już w pierwszej połowie spotkania, strzelając przed przerwą trzy bramki. Rywale skrzętnie wykorzystali indywidualne błędy w obronie Bulowian. nie dając za wiele miejsca do gry w piłkę naszej drużynie. W drugą połowę spotkania nasz zespół wszedł znacznie lepiej, szybko strzelając bramkę. Patryk Waligórski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pokonał bramkarza rywali. Rotuz Bronów odpowiedział jeszcze dwoma trafieniami ustalając wynik spotkania na 1-5. Za tydzień zmierzymy się z juniorami starszymi Beskidu Andrychów i prawdopodobnie to spotkanie zostanie rozegrane na naturalnym boisku.

LKS Bulowice - Rotuz Bronów 1-5 Patryk Waligórski

LKS Bulowice: Rafał Hrapkowicz - Mateusz Nalborczyk, Piotr Sobala, Mateusz Surma, Krzysztof Mrzygłód, Łukasz Matusiak, Mateusz Handy, Patryk Waligórski, Rafał Michalak, Sebastian Handy, Rafał Rusek oraz Miłosz Kołaczek, Kamil Jodłowski, Dariusz Wysmołek, Jakub Piecha