Trenerzy LKS Bulowice zdobywają wiedzę we Wrocławiu

W dniu dzisiejszym trenerzy naszego Klubu podnoszą swoje kompetencje podczas "I Kongresu Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim". Konferencja odbywa się we Wrocławiu, a uczestniczą w niej: trener seniorów - Piotr Sobala,asystent trenera - Tomasz Lechowicz, trener młodzieży - Jakub Piecha.

Prelegentami Konferencji byli m.in. Marek Śledź - dyrektor i trener główny Akademii RKS Raków Częstochowa, w przeszłości współtwórca sukcesów Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań. Mateusz Ludwiczak - Trener piłkarski z licencją UEFA A, od siedmiu lat związany z Akademią Piłkarską Reissa w Poznaniu - obecnie pełni tam funkcję koordynatora ds. szkolenia. Tadeusz Huciński - Pedagog, trener klasy mistrzowskiej w koszykówce, profesor kultury fizycznej, psycholog sportu. Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy trenerskiej kadry narodowej (396 meczów) w koszykówce kobiet, 30-letnie w pracy trenerskiej w zawodowej lidze koszykówki kobiet i mężczyzn (1860 meczów), uczestniczył w 10 finałach mistrzostw Europy, sięgając m.in. po wicemistrzostwo Starego Kontynentu.

Przy okazji zapraszamy dzieci z Bulowic i okolic na treningi w przyszłym tygodniu (pon/śr).
Szczegółowe informacje u koordynatora ds. szkolenia - trener Rafał Rusek (603121747).